| Krakżal

Nasza firma
Zebra-Blinds

Firma Krakżal już od 1998 roku zajmuje się produkcją osłon okiennych. Zdobyte doświadczenie w przeciągu tego okresu pozwala nam na pełne rozpoznanie potrzeb naszych klientów, a co najważniejsze na ich zaspokojenie. Ścisła kontrola już na etapie procesu produkcyjnego pozwala na stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów dzięki czemu nasza firma postrzegana jest jako godna zaufania i dostarczająca klientom produkty w pełni wartościowe. Nie mniej uwagi przywiązujemy do obsługi klienta. Nasi konsultanci mają za zadanie przedstawić pełną ofertę produktów, aby klient mógł dokonać trafnego wyboru. Dbamy również o to, aby wywiązywać się z naszych zobowiązań terminowo.

Wychodząc na przeciw Państwu oczekiwaniom postaraliśmy się aby klient mógł dokonać zakupu w domu. Nasi konsultanci są w pełni przygotowani do rzetelnego zaprezentowania Państwu pełnej gamy produktów. Wyposażeni są we wszystkie produkty oraz w katalogi z materiałami. Najważniejszym ich zadaniem jest zaproponowanie Państwu najlepszego rozwiązania osłonięcia okna.

Decydując się na naszą firmę my w zamian oferujemy Ci:
– największy wybór produktów na rynku,
– wysoką jakość w dobrej cenie;
– bezpłatne konsultacje,
– fachowe doradztwo,
– krótki termin realizacji,
– serwis: dojazd pracownika w przeciągu 48 godzin, wykonanie naprawy do 7 dni
– poczucie bezpieczeństwa i pełną satysfakcję.

Do roku 2009 funkcjonowaliśmy przy ulicy Zakopiańskiej 34. Aktualnie nasza siedziba mieści się przy ulicy Kobierzyńskiej 117A.